-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
10 000 000.00
UAH
Номер:
63d6e326646141abb64e77440fe1b212
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-09-001092-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362560
-
Адреса:
37604, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вул. Шишацька 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Миргородводоканал" Миргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362560
-
Адреса:
37604, Україна, Полтавська область, місто Миргород, вул. Шишацька 82
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
10 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція складається українською мовою. У разі надання учасником будь-якої інформації або документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад з іноземної мови має бути зроблений перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус; або подається переклад документа, вірність такого перекладу засвідчується нотаріально. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції – не вимагається.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
09.12.2020 11:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
3624850 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 000 000.00 UAH