-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-19-021457-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27677316
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР №29" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-12-013878-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23650806
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-03-009801-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23494365
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-11-014870-a
- Дата створення : 11.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19999188
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-11-28-010976-a
- Дата створення : 28.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16014833
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-07-19-006468-a
- Дата створення : 19.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14931476
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-16-009295-b
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13204576
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-07-003988-b
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12937341
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-07-003578-b
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12933891
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-09-002195-b
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7635537
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-01-03-000261-a
- Дата створення : 03.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4280803
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2019-12-12-000401-c
- Дата створення : 12.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4161236
КНП "КДЦ №29" ОМР ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2019-01-24-003385-b
- Дата створення : 31.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2940553
КУ "МП №29" ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2019-01-08-000066-b
- Дата створення : 08.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2894535
КУ "МП №29" ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2019-01-04-000294-b
- Дата створення : 04.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2872481
КУ "МП №29" ЄДРПОУ: 02774645ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -