-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-014870-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
1 438 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 192.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 192.00 UAH
Номер:
022dabfc5b9646e2bc24c26f933260b7
Внутрішній номер закупівлі:
19999188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-11-014870-a
Замовник:
КНП "КДЦ №29" ОМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
65117, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сівак Інна Сергіївна +380674860517 cb18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 438 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2023 15:09 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2023 15:09 - 20.12.2023 10:00
Аукціон:
21.12.2023 14:29 - 21.12.2023 14:52
Період кваліфікації:
21.12.2023 14:52 - 26.12.2023 11:20
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 438 400.00 Електрична енергія