-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-014870-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
1 438 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 192.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 192.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2023 15:09 - 17.12.2023 00:00
Відповідь надана
строк постачання
Номер:
d5609da710044c9ea3c6f58ae28fb10a
Дата опублікування:
13.12.2023 21:55
Опис:
Зверніть увагу, що в електроних полях оголошення Вами указан період постачання 31 грудня 2023, тоді як умовами документаціїї до 31.12.2024
Відповідь:
В електронне поле оголошення були внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
14.12.2023 11:13