-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-12-000401-c
Торги не відбулися
710 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 100.00 UAH
Номер:
4f542dee920244fb99f3be04318409d5
Внутрішній номер закупівлі:
4161236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-12-000401-c
Замовник:
КНП "КДЦ №29" ОМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
65117, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сівак Інна Сергіївна +380674860517 mp29.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
710 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 100.00 UAH
Період уточнення:
12.12.2019 11:24 - 23.12.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2019 11:24 - 02.01.2020 09:00
Аукціон:
з 03.01.2020 13:57
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата електричної енергії за цим Договором має бути здійснена Замовником протягом 30 календарних днів з моменту отримання Замовником рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
242000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Іванченко Євгеній Юрійович +380487052705 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Початкова пропозиція
670 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
670 340.00 UAH з ПДВ
Документи
39
Скарги
0