-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-12-000401-c
Торги не відбулися
710 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 100.00 UAH
Період уточнення:
12.12.2019 11:24 - 23.12.2019 09:00
Відповідь надана
Послуги з розподілу
Номер:
d4141fe6efb7450490a8aff3eb6405f3
Дата опублікування:
17.12.2019 13:58
Опис:
Доброго дня. Чи врахований у складі очікуваної вартості закупівлі тариф на послуги з розподілу електричної енергії Оператору системи розподілу?
Відповідь:
Добого дня! Так, врахований в складі очікуваної вартості. В ункті 2 Додатку 3 до ТД зазначено :"- Учасник надає гарантійний лист в якому гарантує можливість постачання споживачам всього обсягу товару, який є предметом цієї закупівлі упродовж 2020 року та усвідомлює той факт що в ціну за електричну енергію повинно бути включено всі витрати, пов’язані з розподілом електричної енергії та доставки її до кінцевого споживача за адресами, вказаними в Додатку 3 до тендерної документації"
Дата відповіді:
17.12.2019 14:56
Відповідь надана
Тариф передачі
Номер:
91463dc18fbf4df1a54beb2f685ff7ec
Дата опублікування:
12.12.2019 21:34
Опис:
Доброго дня. Просимо Вас повідомити чи врахований в складі очікуваної вартості предмету закупівлі тариф на послуги з передачі електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» ? Якщо ні, то яким чином буде компенсуватися цей тариф Постачальнику електричної енергії?
Відповідь:
Добого дня! Так, врахований в складі очікуваної вартості. В ункті 2 Додатку 3 до ТД зазначено :"- Учасник надає гарантійний лист в якому гарантує можливість постачання споживачам всього обсягу товару, який є предметом цієї закупівлі упродовж 2020 року та усвідомлює той факт що в ціну за електричну енергію повинно бути включено всі витрати, пов’язані з розподілом електричної енергії та доставки її до кінцевого споживача за адресами, вказаними в Додатку 3 до тендерної документації"
Дата відповіді:
16.12.2019 10:18