• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

710 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 100.00 UAH
Номер: 3476dfa4604a4adea4fd7fb124a35a14
Внутрішній номер закупівлі: 4280803
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-03-000261-a   
Замовник: КНП "КДЦ №29" ОМР
Контактна особа: Сівак Інна Сергіївна +380674860517 mp29.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 710 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 100.00 UAH
Період уточнення: 03.01.2020 10:34 - 10.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 03.01.2020 10:34 - 20.01.2020 00:00
Аукціон: 20.01.2020 14:47 - 20.01.2020 15:08
Період кваліфікації: 20.01.2020 15:08 - 23.01.2020 14:23
Період завантаження договору: 20.01.2020 15:08 - 09.02.2020 15:08
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 242000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")

Оскарження: 20.01.2020 15:08 - 03.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 671 816.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
641 590.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2020 14:23
Документи 47
Скарги 0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Початкова пропозиція 655 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
641 590.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 45
Скарги 0

Контракти

Номер: 45192892d3fa4471bdc9b7b78a201910
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-03-000261-a-a1
Постачальник: ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
Номер договору: 720
Сума договору: 453 438.43 UAH з ПДВ
Сума договору: 377 865.36 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.02.2020 03:00 - 31.03.2021 04:00
Дата підписання: 07.02.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор 720..pdf
pdf
Допка 720 №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ2 16.04.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ3 ООЕК 09.06.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Допка №4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 5 10.12.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 6 ЕЕ 11.12.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду свет 30.12.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду 8 свет.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Допка 9 дог.720.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Допка 10 дог.720.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Допка 11 дог 720.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s