-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
453 438.43
UAH з ПДВ
Номер:
45192892d3fa4471bdc9b7b78a201910
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-03-000261-a-a1
Замовник:
КНП "КДЦ №29" ОМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Контактна особа:
Сівак Інна Сергіївна +380674860517 mp29.tender@gmail.com
-
Адреса:
65117, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Іванченко Євгеній Юрійович +380487052705 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
720
Дата підписання:
07.02.2020 00:00
Період дії договору:
07.02.2020 03:00 - 31.03.2021 04:00
Сума договору:
453 438.43 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 75 573.07 UAH)
Оплачено:
453 438.43 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 75 573.07 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
150350 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зміна №11 11
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
8922bc6a095d4200acdf97023ec3f652
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін в п 5.2 Розділу 5 Договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
07.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
93bdf6c0d4ab49d6b5edd734f171adcf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів споживача
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
16.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4c0fcd94b86d4b169bad099adcef1057
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
09.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
5793c8b3d37c4c4087eeb9ede75e20c6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись п.7 ч.4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції Закону від 01.12.2019
№ 300-ІХ), згідно п. 13.6. Розділу 13 Строк дії Договору та інші умови Договору та умов Додатку № 4 до
Договору «Комерційна пропозиція №0 ПВЦ - Індивідуальна комерційна пропозиція», у зв’язку зі зміною
тарифу на послуги з передачі електричної енергії та встановлення на рівні 240,23 грн/МВт*год (без
урахування ПДВ) відповідно до постанови НКРЕКП від 11.07.2020 року № 1329 «Про внесення змін до
постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668»» та зміною тарифу на послуги з розподілу електричної
енергії та встановлення на рівні 692,46 грн/МВт*год (без урахування ПДВ) відповідно до постанови
НКРЕКП від 11.07.2020 року № 1343 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року №
2682», які є складовими ціни, Сторони домовились змінити ціну за електричну енергію за 1 кВт*год з
урахуванням зміни тарифів на послуги з передачі та розподілу електричної енергії. Ціна за 1 кВт*год
становить - 2,8814628264 грн., в т.ч. ПДВ 20% - 0,4802438044 грн.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
20.08.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a65d145e30d3437eb474d2bd32386477
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків в звязку з коливанням ціни такого товару на ринку
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
10.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
017bc4da0dba400db8f002d66efb7a4c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків в звязку з коливанням ціни такого товару на ринку
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
11.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
12c4aad391a8497bb660d1d326b1c71b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів споживання
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d9abf4636ecd422baa9d31e6167b6698
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії Договору №720 від 07.02.2020 р на строк, достатній для проведення процедури закупівлі.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d3642c5d21da48e2b720a631a34ef217
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
05.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
25025ad742f044708a69e2b400cbc302
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору та збільшення суми
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
05.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c8a2597c4892460986341a537f1a4d1c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів постачання
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
24.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано