• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Процедура закупівлі «Відкриті торги» застосована замовником керуючись абзацом 1 пунктом 5 частини 2 статті 4 ЗУ "Про публічні закупівлі": «процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень». Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою (нотаріальне посвідчення перекладу не вимагається). Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію англійською мовою з обов’язковим перекладом українською мовою.

Завершена

478 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 784.00 UAH
Номер: 60fa373d6dd44b3d9e4fbae39d11b072
Внутрішній номер закупівлі: 7635537
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-09-002195-b   
Замовник: КНП "КДЦ №29" ОМР
Контактна особа: Сівак Інна Сергіївна +380674860517 mp29.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 478 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 784.00 UAH
Період уточнення: 09.12.2020 13:55 - 15.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2020 13:55 - 25.12.2020 09:00
Аукціон: 28.12.2020 14:32 - 28.12.2020 14:59
Період кваліфікації: 28.12.2020 14:59 - 05.01.2021 11:06
Період завантаження договору: 05.01.2021 11:06 - 25.01.2021 11:06
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 208000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 65117, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"

Оскарження: 05.01.2021 11:06 - 16.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 474 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
474 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2021 11:06
Відповіді на вимоги 11
Документи 97
Скарги 0
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
Початкова пропозиція 476 736.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
476 736.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 47
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС"
Початкова пропозиція 478 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
478 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 69
Скарги 0

Контракти

Номер: 476b328b86334dbe9b39c9af44e5f3c6
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-09-002195-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
Номер договору: 193/21-ЕЛ
Сума договору: 544 118.89 UAH з ПДВ
Сума договору: 453 432.41 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.01.2021 03:00 - 28.02.2022 03:00
Дата підписання: 19.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
19321-ЕЛ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 1 ЕЕ 20.01.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Д У 2 Дог19321 ЕЛ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду 3 свет09082021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 4 29.0929092021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду ее 5 19.1019102021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
доп. угода свет 05.1105112021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду7 свет 18.1118112021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду 822122021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду 9 свет17012022.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду 10 свет17012022.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Допка свет.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s