-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
478 400.00
UAH
Номер:
3307ed99ec0d4a7e9afe13b82f79c6ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-09-004100-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР №29" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
65117, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР №29" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
65117, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
478 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Процедура закупівлі «Відкриті торги» застосована замовником керуючись абзацом 1 пунктом 5 частини 2 статті 4 ЗУ "Про публічні закупівлі": «процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень».
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою (нотаріальне посвідчення перекладу не вимагається). Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію англійською мовою з обов’язковим перекладом українською мовою.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
09.12.2020 13:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
208000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума420 090.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума58 310.00 UAH