-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-08-000066-b
Електрична енергія
Торги не відбулися
572 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 145.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 145.00 UAH
Номер:
755dc337714541cd9cec75e347b39f7e
Внутрішній номер закупівлі:
2894535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-08-000066-b
Замовник:
КУ "МП №29"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
65117, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сівак Інна Сергіївна +380674860517 mp29.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
572 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 145.00 UAH
Період уточнення:
08.01.2019 11:05 - 14.01.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2019 11:05 - 24.01.2019 09:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
200174 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019