-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-24-003385-b
електрична енергія
Завершена
572 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
f3eff0378c264755a7e0ac0f2dba706e
Внутрішній номер закупівлі:
2940553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-24-003385-b
Замовник:
КУ "МП №29"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
65117, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сівак Інна Сергіївна +380674860517 mp29.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обґрунтування умови застосування:
Торги на закупівлю електричної енергії, шляхом проведення процедури відкритих торгів (UA-2019-01-04-000294-b, UA-2019-01-08-000066-b), було двічі відмінено з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону, а саме: («Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій»). Тому закупівлю згідно предмету «електрична енергія» - за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «09310000-5 Електрична енергія» необхідно здійснити шляхом застосування переговорної процедури закупівлі з підстави, що визначена згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
572 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
200174 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія"
Оскарження: 24.01.2019 16:26 - 30.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Арійчук Є. К. 0674860517 mp29.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, вул. Чорноморського козацтва, буд. 70
Оскарження: 24.01.2019 16:26 - 30.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
572 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2019 16:27
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f77c47eed89847f08bc9ab4bf28a4181
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-24-003385-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Арійчук Є. К. 0674860517 mp29.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, буд. 70
Номер договору:
128500/19501
Сума договору:
463 671.34 UAH з ПДВ
Сума договору:
386 392.78 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 03:00 - 31.03.2020 03:00
Дата підписання:
31.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний