-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-009801-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Торги не відбулися
1 786 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 932.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 932.00 UAH
Номер:
85e236a2c8b346cea08c4ce2218af382
Внутрішній номер закупівлі:
23494365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-03-009801-a
Замовник:
КНП "КДЦ №29" ОМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Академіка Заболотного, буд. 32 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сівак Інна Сергіївна +380674860517 cb18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 786 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2024 13:23 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2024 13:23 - 12.12.2024 09:00
Період кваліфікації:
12.12.2024 09:00 - 12.12.2024 13:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 786 400.00 Електрична енергія