-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-009801-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Торги не відбулися
1 786 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 932.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 932.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2024 13:23 - 09.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим