-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 786 400.00
UAH
Номер:
4f663a0715894378b51f4b47dd495cbf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-011456-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР №29" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР №29" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 786 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
03.12.2024 13:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
232000 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 100 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума686 400.00 UAH