-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-04-16-007772-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28936648
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин (талони). Заправка має здійснюватись на АЗС, яка знаходиться в рад...×-
Дизельне паливо; Бензин (талони). Заправка має здійснюватись на АЗС, яка знаходиться в радіусі не більше 40 км від адреси Замовника.
- ID: UA-2026-02-11-005348-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28263901
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-10-21-015174-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26837105
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2025-10-21-005085-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26827209
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)- ID: UA-2025-03-25-009722-a
- Дата створення : 25.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24820148
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 2
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)- ID: UA-2025-02-13-001418-a
- Дата створення : 13.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24413645
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)- ID: UA-2025-02-03-001833-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24277501
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо по функції 0613090)- ID: UA-2024-10-10-000182-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22843737
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (бензин для генераторів)- ID: UA-2024-06-19-002299-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21871238
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)- ID: UA-2024-02-13-001277-a
- Дата створення : 13.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20723521
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)- ID: UA-2023-06-12-003218-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18064324
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)- ID: UA-2023-05-23-004741-a
- Дата створення : 23.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17859892
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)- ID: UA-2023-05-15-011891-a
- Дата створення : 15.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17777299
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо)- ID: UA-2023-05-15-001664-a
- Дата створення : 15.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17767116
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо)- ID: UA-2023-04-14-001267-a
- Дата створення : 14.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17498243
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -