-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-011891-a
Торги не відбулися
342 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 421.50 UAH
мін. крок: 1% або 3 421.50 UAH
Номер:
2d8e38159e8d4543944bb68f6bc1e986
Внутрішній номер закупівлі:
17777299
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-15-011891-a
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кулик +380962458194 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2023 16:06 - 20.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2023 16:06 - 23.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴342 150.00 ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)