-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2025-03-25-009722-a
Завершена
228 837.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 288.37 UAH
мін. крок: 1% або 2 288.37 UAH
Номер:
5f54e963787049ddb43a0e525d7d1607
Внутрішній номер закупівлі:
24820148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-25-009722-a
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кулик +380962458194 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
228 837.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2025 14:50 - 02.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2025 14:50 - 05.04.2025 00:00
Період кваліфікації:
05.04.2025 00:00 - 10.04.2025 10:21
Період завантаження договору:
16.04.2025 00:00 - 26.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴228 837.00 ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)