-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2025-03-25-009722-a
Завершена
228 837.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 288.37 UAH
мін. крок: 1% або 2 288.37 UAH
Період уточнення:
25.03.2025 14:50 - 02.04.2025 00:00
Відповідь надана
Внесення змін
Номер:
9fb69a83203b45b3bac020d14197dc0c
Дата опублікування:
28.03.2025 17:14
Опис:
Просимо внести зміни до Тендерної Документації відповідно Вашого коментаря на попереднє звернення.
Відповідь:
Зміни до додатків ТД внесено, відповідно до коментаря.
Дата відповіді:
31.03.2025 09:21
Відповідь надана
Уточнення щодо тендерної документації та проекту договру
Номер:
1a7dd224315043f48fd8a379dce83f24
Дата опублікування:
26.03.2025 14:33
Опис:
Вітаю! Прошу надати розяснення щодо розміщення АЗС, не докінця зрозуміло по чому орієнтуватись. Так як у ваших вимогах пересікаються три різні варіанти розміщення АЗС:
1) по Ємільчинської ТГ;
2) по відстані 40 км від селища Червоне;
3) а також наявність АЗС в самому селищі.
Прошу надати остаточну версію щодо розміщення АЗС.
Витяги з ТД та додатків, проектом договору.
додаток 2, розділ 2, п.3 Учасник повинен мати розширену мережу автозаправних станцій АЗС (власних/орендованих/ партнерських) за місцезнаходженням АЗС Учасника на території Ємільчинської територіальної громади Житомирської області.
- п.4 Відпуск нафтопродуктів Замовнику здійснюється цілодобово на власних/орендованих/партнерських АЗС учасника-переможця, що розташовані за місцезнаходженням АЗС Учасника, на відстані не більше 40-ка км від адреси транспортної дільниці Замовника (Місце поставки товару: 13434, Житомирська область, Бердичівський район, селище Червоне, вул.Кооперативна, 3). Заправка автотранспорту здійснюється відповідно до потреб Замовника.
п.7 У складі тендерної пропозиції Учасник надає довідку в довільній формі із переліком автозаправних станцій (власних, орендованих, партнерських) на території смт.Червоне, Бердичівського району Житомирської області.
Проект договору:
5.4 Відпуск товару повинен здійснюватися окремими партіями на автозаправних станціях (АЗС) у селище Червоне, Бердичівський район, Житомирська область та по території України за талонами /скретч-картками, пред’явленими замовником.
Відповідь:
Добрий день! В додатки до ТД внесено коригування, відпуск нафтопродуктів Замовнику здійснюється цілодобово на власних/орендованих/партнерських АЗС учасника-переможця, що розташовані за місцезнаходженням АЗС Учасника, на відстані не більше 40-ка км від адреси транспортної дільниці Замовника (Місце поставки товару: 13434, Житомирська область, Бердичівський район, селище Червоне, вул.Кооперативна, 3). Заправка автотранспорту здійснюється відповідно до потреб Замовника.
Дата відповіді:
28.03.2025 15:37