-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)
Оголошено тендер
228 837.00
UAH
Номер:
1c9296cb7964403494fdf5084d6698d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-25-011862-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
228 837.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.03.2025 14:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо)
Кількість
4000 літр
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (бензин А-95)
Кількість
100 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума228 837.00 UAH