-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)
Тендер Prozorro UA-2024-02-13-001277-a
Завершена
322 096.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 220.96 UAH
мін. крок: 1% або 3 220.96 UAH
Номер:
f34c21e0095f4641bff9bf029f94064f
Внутрішній номер закупівлі:
20723521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-13-001277-a
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кулик +380962458194 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
322 096.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2024 09:34 - 18.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2024 09:34 - 21.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
21.02.2024 00:04 - 22.02.2024 08:20
Період завантаження договору:
28.02.2024 00:00 - 09.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴322 096.00 ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)