-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)
Оголошено тендер
322 096.00
UAH
Номер:
33aa701382d44c7d92652975d15d9a50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-12-004517-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
322 096.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо, бензин А-95)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.02.2024 15:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизельне паливо)
Кількість
6000 літр
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (бензин А-95)
Кількість
300 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума322 096.00 UAH