-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Тендер Prozorro UA-2023-05-23-004741-a
Торги не відбулися
342 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 710.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 710.75 UAH
Номер:
af689a089751416982d94f8f3bf63d5f
Внутрішній номер закупівлі:
17859892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-23-004741-a
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кулик +380962458194 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.05.2023 11:11 - 28.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.05.2023 11:11 - 31.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
31.05.2023 00:02 - 06.06.2023 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴342 150.00 ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)