• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)

Оголошено тендер

342 150.00 UAH
Номер: 9d203328dc234ab59d5c26fe963651a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-23-001465-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: "ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: "ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 342 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Примітки: дизпаливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.05.2023 10:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5000 літр
Період постачання (не задано)
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (бензин)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 500 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума342 150.00 UAH