-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-003218-a
Завершена
342 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 710.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 710.75 UAH
Номер:
d8cb2e8a2d474722b47877460450c78a
Внутрішній номер закупівлі:
18064324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-12-003218-a
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кулик +380962458194 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2023 10:49 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2023 10:49 - 20.06.2023 23:00
Період кваліфікації:
20.06.2023 23:01 - 22.06.2023 10:23
Період завантаження договору:
28.06.2023 00:00 - 08.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴342 150.00 ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)