-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Оголошено тендер
342 150.00
UAH
Номер:
33619cc7b1f242cb9ebfe434c39c57c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-12-000515-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
342 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Примітки:
дизпаливо, бензин
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.06.2023 09:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо)
Кількість
6000 літр
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (бензин)
Кількість
500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума342 150.00 UAH