-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Тендер Prozorro UA-2025-02-03-001833-a
Торги не відбулися
293 187.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 931.87 UAH
мін. крок: 1% або 2 931.87 UAH
Номер:
d9f85a768eae4229bb7f93cc19fcc1c8
Внутрішній номер закупівлі:
24277501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-03-001833-a
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кулик +380962458194 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
293 187.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.02.2025 10:05 - 08.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2025 10:05 - 11.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴293 187.00 ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)