-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Оголошено тендер
293 187.00
UAH
Номер:
8567611205cc406e80c2991889ca536b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-03-001709-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
293 187.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.02.2025 09:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо)
Кількість
5000 літр
Період постачання
(не задано)
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (бензин)
Кількість
100 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума293 187.00 UAH