-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 2
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо, бензин)
Тендер Prozorro UA-2025-02-13-001418-a
Завершена
293 187.00
UAH з ПДВ
Номер:
1168d5a9ae704dcfa907b0e1bb6f8018
Внутрішній номер закупівлі:
24413645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-13-001418-a
Замовник:
"ЧЕРВОНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20409234
-
Адреса:
13434, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище міського типу Червоне, вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Кулик +380962458194 chshkolaooz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-02-03-001833-а
Очікувана вартість:
293 187.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (дизпаливо)
Кількість
5000 літр
Період постачання
11.02.2025 - 31.12.2025
ДК 021:2015 "09130000-9 Нафта і дистиляти" (бензин)
Кількість
100 літр
Період постачання
11.02.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРПАЛЕТСИСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32285225
-
Адреса:
11571, Україна, Житомирська область, Коростенський р-н село Ушомир ВУЛИЦЯ БЕРЕЗЮКА будинок 15
Ціна пропозиції
293 187.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2025 13:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f9d89e16eaa94bf0a6ab01eaf4e2823c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-13-001418-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРПАЛЕТСИСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32285225
-
Адреса:
11571, Україна, Житомирська область, Коростенський р-н село Ушомир ВУЛИЦЯ БЕРЕЗЮКА будинок 15
Номер договору:
Т-Ю-0225-15507
Сума договору:
293 187.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
244 322.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2025 00:00 - 17.03.2025 00:00
Дата підписання:
11.02.2025 09:41
Статус:
Розірваний