-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2025-12-23-015976-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27727114
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-12-10-023113-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27501137
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2025-10-31-006434-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26960261
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2025-10-10-005976-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26712380
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо- ID: UA-2024-12-26-016110-a
- Дата створення : 26.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23885483
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо- ID: UA-2024-12-01-000321-a
- Дата створення : 01.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23465745
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
природний газ- ID: UA-2024-10-10-013755-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22857066
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)- ID: UA-2024-09-17-013024-a
- Дата створення : 17.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22616167
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-12-20-006028-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20158099
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (Природній газ)- ID: UA-2023-12-01-016807-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19871162
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2023-10-03-010378-a
- Дата створення : 03.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19162088
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)- ID: UA-2023-09-05-014377-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18872639
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2022-12-06-019071-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16126993
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2022-12-06-018908-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16126832
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2022-11-28-001937-a
- Дата створення : 28.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16005811
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області ЄДРПОУ: 41844625ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газТорги відміненоТорги відмінено -