-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-12-23-015976-a
Завершена
170 526.00
UAH з ПДВ
Номер:
5fec9cbae5824c929473157849822971
Внутрішній номер закупівлі:
27727114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-23-015976-a
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Рівненський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельничук Ірина Вікторівна +380970585099 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
f94b9626ae0b4b68acd051e173508e91
Очікувана вартість:
170 526.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
10000 метр кубічний
Період постачання
01.01.2026 - 31.03.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Литвишко Ганна Миколаївна 0442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 1, м. Київ вул. Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
170 526.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2025 15:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0dc84977d8e74645a71adbc3a098eb8c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-23-015976-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 1, м. Київ вул. Шолуденка, 1
Номер договору:
16-12196/25-БО-Т
Сума договору:
170 526.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
142 105.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 17.05260 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2025 00:00 - 31.03.2026 23:59
Дата підписання:
22.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний