-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-10-10-013755-a
Завершена
124 154.18
UAH з ПДВ
Номер:
b9b925dc58e0443a856986e733c84b2d
Внутрішній номер закупівлі:
22857066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-10-013755-a
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мальчевська Ірина Миколаївна +380982986150 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-09-17-013024-a
Очікувана вартість:
124 154.18 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
7.5 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Оносов І П 0442222446
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
124 154.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.10.2024 17:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
59a271522fe04d22a3b108f57df95df7
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-10-013755-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Шолуденка, 1
Номер договору:
16-7196/24-БО-Т
Сума договору:
124 154.18 UAH з ПДВ
Сума договору:
103 461.82 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 16 390.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.10.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
08.10.2024 00:00
Статус:
Підписаний