-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-005976-a
Торги не відбулися
154 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4f6a2bd0c2d4b8b9886e0c56de8413e
Внутрішній номер закупівлі:
26712380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-005976-a
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дацюк Ганна Вікторівна +380973550774 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
154 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 12:19 - 16.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 12:19 - 19.10.2025 09:00
Аукціон:
з 20.10.2025 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 000.00 Природний газ