-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
154 000.00
UAH
Номер:
34c5071d99df48bfab3272756d591e7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-10-007142-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
154 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
10.10.2025 12:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
9.03 кубічний метр на годину
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлинськ
Сума154 000.00 UAH