-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природній газ)
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-016807-a
Торги не відбулися
198 646.68
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 986.46 UAH
мін. крок: 1% або 1 986.46 UAH
Номер:
5dc6f7a8032f4ae79f9266387bf1816e
Внутрішній номер закупівлі:
19871162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-016807-a
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Новачук Ірина Юріївна +380964503604 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 646.68 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 19:52 - 10.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 19:52 - 13.12.2023 19:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 646.68 Газове паливо (Природній газ)