• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (Природній газ)

Оголошено тендер

198 646.68 UAH
Номер: 8912f11eacc240a8a2453d8f98cd148b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-01-005737-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
Замовник: КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
Очікувана вартість: 198 646.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (Природній газ)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 01.12.2023 19:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (Природній газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 11.5 метри кубічні
Період постачання до 30.04.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 646.68 UAH