• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо

Торги не відбулися

206 923.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 069.24 UAH
Номер: c11a0ac8f8f04ea6903f12565a16e3bf
Внутрішній номер закупівлі: 23465745
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-01-000321-a   
Замовник: КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
Контактна особа: Мальчевська Ірина Миколаївна +380982986150 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 206 923.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.12.2024 14:03 - 07.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2024 14:03 - 10.12.2024 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴206 923.60 Газове паливо