-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо
Оголошено тендер
206 923.60
UAH
Номер:
1a1e80c3d6704c638e12d611f92609e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-01-000362-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
206 923.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
01.12.2024 13:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо
Кількість
12500 метр кубічний
Період постачання
до 30.04.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума206 923.60 UAH