-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-09-05-014377-a
Торги не відбулися
165 538.90
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 650.00 UAH
Номер:
517f2e4428ac4613a121e461176511ff
Внутрішній номер закупівлі:
18872639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-05-014377-a
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Новачук Ірина Юріївна +380964503604 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 538.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2023 18:29 - 15.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2023 18:29 - 18.09.2023 18:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 538.90 Газове паливо (природний газ)