-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
165 538.90
UAH
Номер:
ceaac6153513447cb5d8e5a9b4be9b2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-05-007191-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
165 538.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
05.09.2023 18:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума165 538.90 UAH