-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-023113-a
Торги не відбулися
170 526.00
UAH з ПДВ
Номер:
f94b9626ae0b4b68acd051e173508e91
Внутрішній номер закупівлі:
27501137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-023113-a
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Здолбунівський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінська Валентина Миколаївна +380983482560 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 526.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 20:59 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 20:59 - 19.12.2025 09:00
Аукціон:
з 22.12.2025 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 526.00 Природний газ