• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

170 526.00 UAH
Номер: 75abf4f772c2436ab7a88bc9aeae4536
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-09-027889-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
Замовник: КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
Очікувана вартість: 170 526.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 09.12.2025 21:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 10000 метр кубічний
Період постачання до 31.03.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГлинськ
Сума170 526.00 UAH