-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
водолазне спорядження різне- ID: UA-2021-02-19-000617-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8699592
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
водолазне спорядження- ID: UA-2020-06-26-005588-a
- Дата створення : 26.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5419447
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
водолазне спорядження- ID: UA-2020-06-09-007189-b
- Дата створення : 09.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5214703
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
водолазне спорядження- ID: UA-2020-01-03-000495-a
- Дата створення : 03.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4268898
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
водолазне спорядження- ID: UA-2018-12-28-001248-b
- Дата створення : 28.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2981385
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
водолазне спорядження- ID: UA-2018-05-15-000025-a
- Дата створення : 15.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2089628
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
водолазне спорядження спеціального призначення- ID: UA-2018-04-04-002216-a
- Дата створення : 04.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1940786
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
водолазне спорядження- ID: UA-2018-04-05-001595-a
- Дата створення : 05.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1915163
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Водолазне спорядження спеціального призначення- ID: UA-2018-01-19-000638-a
- Дата створення : 19.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1863054
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
водолазне спорядження спеціального призначення- ID: UA-2018-04-04-002251-a
- Дата створення : 04.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1854407
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
регулятор (легочный автомат)- ID: UA-2017-10-24-002449-a
- Дата створення : 24.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1330049
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Водолазне спорядження- ID: UA-2016-11-11-000204-c
- Дата створення : 11.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 360262
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37412000-9 Інвентар для водних видів спортуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Водолазне спорядження- ID: UA-2016-10-13-000746-a
- Дата створення : 13.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 293183
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37412000-9 Інвентар для водних видів спортуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гідрокостюм водолазний мокрого типу- ID: UA-2016-05-04-000078-a
- Дата створення : 04.05.16
- Внутрішній номер закупівлі: 103661
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради ЄДРПОУ: 35840979ДК 021:2015: 37412000-9 Інвентар для водних видів спортуЗавершена -