-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
водолазне спорядження
Тендер Prozorro UA-2020-06-09-007189-b
Торги не відбулися
12 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
Номер:
8bcae3d79a874f95bef851808d946980
Внутрішній номер закупівлі:
5214703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-09-007189-b
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Приморський, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Поліщук +380963577670 ravsgorsovet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
120.00 UAH
Період уточнення:
09.06.2020 17:41 - 16.06.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2020 17:41 - 26.06.2020 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.07.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Криштак Денис Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3379819339
-
Контактна особа:
Криштак Денис 080965231156, 080965231156 ivtatmih@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Універсальна,будинок 17,квартира 40
Початкова пропозиція
11 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 400.00 UAH з ПДВ
Документи
19
Скарги
0