-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
водолазне спорядження
Тендер Prozorro UA-2020-06-09-007189-b
Торги не відбулися
12 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
Період уточнення:
09.06.2020 17:41 - 16.06.2020 09:00
Відповідь надана
Опис та перелік товарів, що планується до закупівлі
Номер:
6b59d199416d4fa8b7c29fdfab825111
Дата опублікування:
11.06.2020 13:09
Опис:
2.Латексні обтюратори на сухий гідрокостюм (руки, горло) – 3шт
Количество 3шт. что подразумевает?? 2 ручных манжеты, 1 шейная
Відповідь:
3 комплекта. На 3 сухих гидрокостюма
Дата відповіді:
11.06.2020 16:02