-
Відкриті торги
-
КЕП
Водолазне спорядження для аварійно-рятувальних робіт
Оголошено тендер
12 000.00
UAH
Номер:
c633c3ae5489407390eb34f00ca0f416
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-26-005792-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Водолазне спорядження для аварійно-рятувальних робіт
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.03.2020 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума12 000.00 UAH