-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
водолазне спорядження
Тендер Prozorro UA-2020-06-26-005588-a
Завершена
12 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 120.00 UAH
Номер:
6f6bcb8e5d66419d9aa11a4d2b0456b7
Внутрішній номер закупівлі:
5419447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-26-005588-a
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Приморський, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Поліщук +380963577670 ravsgorsovet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
120.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2020 13:49 - 02.07.2020 13:46
Період прийому пропозицій:
26.06.2020 13:49 - 12.07.2020 13:46
Аукціон:
13.07.2020 11:01 - 13.07.2020 11:22
Період кваліфікації:
13.07.2020 11:22 - 15.07.2020 09:11
Період завантаження договору:
15.07.2020 09:11 - 04.08.2020 09:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 15.08.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Криштак Денис Михайлович
Оскарження: 15.07.2020 09:11 - 26.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3379819339
-
Контактна особа:
Криштак Денис 080965231156, 080965231156 ivtatmih@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Універсальна,будинок 17,квартира 40
Оскарження: 15.07.2020 09:11 - 26.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
11 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.07.2020 09:11
Документи
30
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Зубарєва Наталія Вячеславівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2930701564
-
Контактна особа:
Зубарєва Наталія 380967966253, ,380685601219, n.zubarieva@theclimb.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Котляревського, буд. 11, кв. 15
Початкова пропозиція
11 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
381cd165d49447d79e285fac4c8e6d34
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-26-005588-a-c1
Постачальник:
ФОП Криштак Денис Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3379819339
-
Контактна особа:
Криштак Денис 080965231156, 080965231156 ivtatmih@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Універсальна,будинок 17,квартира 40
Номер договору:
43
Сума договору:
11 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
27.07.2020 13:31
Статус:
Виконаний