• Відкриті торги
  • КЕП

Водолазне спорядження для аварійно-рятувальних робіт

Оголошено тендер

12 000.00 UAH
Номер: d48302c16d164641ba2f4ee64ecd032b
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-06-26-003752-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
Замовник: Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
Очікувана вартість: 12 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Водолазне спорядження для аварійно-рятувальних робіт
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.06.2020 13:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума12 000.00 UAH