-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
водолазне спорядження спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2018-04-04-002216-a
Закупівля відбувається на основі типового договору Держказначейства. Доставка здійснюється за рахунок постачальника, оплата товару по факту поставки від 30 до 60 робочих днів. Приймання товару здійснюється відповідно до положення "Організація вхідного огляду та обліку товарно-матеріальних цінностей в рятувальній аварійно-водолазній службі міської ради" та за можливості в присутності представника постачальника. Сертифікати відповідності обов'язкові.
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
f7d870b7cd46408bbae8252d8f59902d
Внутрішній номер закупівлі:
1940786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-04-002216-a
Замовник:
Рятувальна аварійно-водолазна служба міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35840979
-
Адреса:
87525, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, бульвар Приморський, буд. 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Поліщук +380963577670 ravsgorsovet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
04.04.2018 17:15 - 09.04.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2018 17:15 - 19.04.2018 18:00
Аукціон:
20.04.2018 13:08 - 20.04.2018 13:29
Період кваліфікації:
20.04.2018 13:29 - 23.04.2018 11:02
Період завантаження договору:
20.04.2018 13:29 - 10.05.2018 13:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження спеціального призначення
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.05.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Український морський та портовий сервіс"
Оскарження: 20.04.2018 13:29 - 04.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37549632
-
Контактна особа:
Ліненко Василь Сергійович 380487000326, uksps@ukr.net
-
Адреса:
65059, Україна, Одеська область, Одеса, Люстдорфська дорога, 56, корп. А, офіс 20
Оскарження: 20.04.2018 13:29 - 04.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
645 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
645 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2018 11:02
Документи
19
Скарги
0
ТОВ «Служба морської безпеки»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39652764
-
Контактна особа:
Олексій Рудомьотов bezbeka@i.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська область, 65013, м. Одеса, Миколаївська дорога, 144
Початкова пропозиція
650 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
650 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
e1f6b7c13bf145e389c170b86ef07ac1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-04-002216-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Український морський та портовий сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37549632
-
Контактна особа:
Ліненко Василь Сергійович 380487000326, uksps@ukr.net
-
Адреса:
65059, Україна, Одеська область, Одеса, Люстдорфська дорога, 56, корп. А, офіс 20
Номер договору:
30
Сума договору:
645 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
04.05.2018 09:47
Статус:
Підписаний