-
Відкриті торги
-
КЕП
водолазне спорядження спеціального призначення
645 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e1f6b7c13bf145e389c170b86ef07ac1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-04-002216-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Український морський та портовий сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37549632
-
Контактна особа:
Ліненко Василь Сергійович 380487000326, uksps@ukr.net
-
Адреса:
65059, Україна, Одеська область, Одеса, Люстдорфська дорога, 56, корп. А, офіс 20
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Номер договору:
30
Дата підписання:
04.05.2018 09:47
Період дії договору:
04.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
645 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 645 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
водолазне спорядження спеціального призначення
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.05.2018